Audyty WCAG 2.1 – dostępności cyfrowej

Audyty stron internetowych pod kątem dostępności cyfrowej

Wykonanie audytu dostępności WCAG 2.1 na poziomie AA na swojej witrynie internetowej dostarczy Twojej organizacji kompletu informacji dzięki czemu będzie możliwe opracowanie planu naprawy i dostosowanie się do wytycznych.

W trakcie wykonywania audytu dostępności WCAG 2.1 testujemy wszystkie punkty standardu WCAG 2.1. Dzięki audytowi otrzymają Państwo informację które punkty nie są zgodne ze standardami dostępności cyfrowej.

Dzięki odpowiednim narzędziom oraz ręcznej weryfikacji przygotowujemy kompleksowy raport dotyczący problemów strony internetowej w odniesieniu do standardu WCAG 2.1

Dlaczego Twoja organizacja powinna dbać o dostępność?W Polsce wg Narodowego Spisu Powszechnego z 2011r. mamy ponad trzy miliony zarejestrowanych osób z niepełnosprawnościami. W rzeczywistości szacuje się od czterech do siedmiu milionów osób, co daje od 10% do 18% całego społeczeństwa. Należy również pamiętać, że dostępność cyfrowa również ułatwia osobom pełnosprawnym poruszanie się po stronie internetowej, np. treść na stronie pisana przystępnym językiem. Dlatego warto aby Twoja organizacja zadbała o wdrożenie standardu WCAG 2.1, ponad tymi aspektami pamiętać należy, że w życie weszła ustawa, która nakłada obowiązek dostosowania strony internetowej do WCAG 2.1. dostępność cyfrowa

Ile kosztuje audyt WCAG 2.1?Z uwagi na różnorodność stron internetowych przygotowanie standardowego cennika, który moglibyśmy zaprezentować na stronie internetowej jest dość kłopotliwe. Aby uzyskać cenę prosimy o przesłanie adresu strony internetowej, dzięki czemu będziemy w stanie oszacować koszt na podstawie złożoności strony internetowej oraz przeanalizować ją pod kątem dostępności cyfrowej.

Ile kosztuje wdrożenie WCAG 2.1?Podobnie jak przypadku audytu tak samo w przypadku wdrożenia standardów WCAG 2.1 podanie ceny wymaga przeanalizowania złożoności strony internetowej oraz zamieszczonych tam materiałów (np. filmy video). Zachęcamy zatem do kontaktu.
Zaświadczenie ukończenia kursu dostępności cyfrowej.
Zamów wycenę
Polityka prywatności | Regulamin
Pro-link 2005-2020