Błąd logowania do PrestaShop

Jeśli masz problem z zalogowaniem do Panelu administracyjnego PrestaShop. W przypadku próby logowania widzisz komunikat zbliżony do poniższego, to pokażemy Ci jak przywrócić funkcjonalność sklepu internetowego.

Jest kilka błędów.
1. Znaleziono błąd: CData section not finished Wzbogać swoje statystyki, dodając do swojego bac w pliku country_module_list.xml.
2. Znaleziono błąd: EndTag: '
3. Znaleziono błąd: CData section not finished This module developed by LIBRA w pliku must_have_module_list.xml.
4. Znaleziono błąd: EndTag: '
Błąd logowania do PrestaShop
W trakcie pracy w panelu administracyjnym może zdarzyć się, że któryś z plików (lub pliki) XML zostaną nie poprawnie zamknięte. Prawdopodobnie mogą być „zabijane” procesy serwera, lub też z powodu większego obciążenia serwera PrestaShop nie dokończy zapisywania ustawień. Plik się urywa i wygląda jak poniżej.
Widać, że brakuje znacznej części pliku. W XML jest otwarcie znacznika ale nie ma zakończenia, a sama zawartość jest obcięta w pewnym momencie. W trakcie próby logowania do panelu PrestaShop pliki konfiguracyjne są otwierane i odczytywane. Z uwagi na brak końca nie mogą być poprawnie zinterpretowane. O czym PrestaShop podczas próby logowania informuje „CData section not finished”.

Problem z logowaniem do panelu PrestaShop – rozwiązanie

Rozwiązanie problemu z logowaniem w powyższym przypadku nie jest skomplikowane. Wymagany jest dostęp do serwera FTP. W przypadku braku plików XML Prestashop generuje je na nowo.

Wystarczy usunąć pliki XML z katalogu: config/xml

PrestaShop pliki wygeneruje na nowo, a dostęp do panelu zostanie przywrócony.

Jeśli potrzebujesz supportu do obsługi bądź napraw i rozwoju Twojego sklepu internatowego zapraszamy do współpracy.

cennik PrestaShop
Instrukcja PrestaShop
Zamów wycenę
Polityka prywatności | Regulamin
Pro-link 2005-2020