Dodanie galerii i filmu z youtube w edytorze graficznym DIVI

Żeby dodać cokolwiek na stronie najpierw trzeba zacząć od włączenia trybu edycji strony klikając „Włącz kreator graficzny” w górnym panelu.

Klikamy w dowolne miejsce na stronie aby wyświetlił się „+” na fioletowym tle (kolor może być inny). Następnie klikamy plusik żeby utworzyć nową sekcje i wybieramy „Regularny” jeżeli chcemy mieć marginesy boczne, które oddzielą treść od ścian strony a jeżeli chcemy mieć treść na pełnej szerokości strony wybieramy „Pełna szerokość”.

Po wyborze sekcji  wybieramy ile kolumn ma posiadać sekcja, w których będzie się wyświetlać treść.

Przykładowy wygląd jednej, dwóch i trzech kolumn.

Dodanie filmu z youtube na stronę.

Wybieramy moduł Kod wyszukując go na liście kafelków albo wpisujemy „kod” w polu „Szukaj…”.

Wybieramy film w serwisie Youtube, który chcemy wstawić na naszej stronie i klikamy opcje „udostępni”. Następnie wybieramy opcje „umieść” i kopiujemy kod, który się wyświetli zaznaczając go ręcznie albo klikając na dole po prawej „kopiuj”.

Teraz wklejamy skopiowany kod w szarym polu i zapisujemy klikając w zielony przycisk na dole po prawej.

Opcjonalnie w zakładce „Design” można zmienić szerokość i wysokość filmu.

Dodanie obrazu albo galerii obrazów

Żeby dodać kolejny moduł klikamy plusik na czarnym tle.

Wyszukujemy z listy kafelków „Obraz” jeżeli chcemy wstawić jedno zdjęcie albo „Galeria” jeżeli chcemy wstawić kilka zdjęć. Możemy też wpisać w polu „Szukaj…”.

Klikamy na „obrazek” (Obraz), „plusik obrazy z galerii” (Galeria) dodatkowo można wybrać ile zdjęć ma się wyświetlać i w której kolejności w galerii.

Wybieramy zdjęcia z biblioteki mediów, które mają się wyświetlać albo przesyłamy zdjęcia z komputera klikając „Prześlij pliki”. Po wybraniu zdjęcia klikamy „Prześlij obraz” w prawym dolnym rogu żeby zapisać wybór.

Po wybraniu zdjęć zapisujemy klikając w zielony przycisk na dole po prawej.

Zamów wycenę
Polityka prywatności | Regulamin
Pro-link 2005-2020