SEM

SEO

Pozycjonowanie stron Internetowych: Pro-link z Bydgoszczy

Celem pozycjonowania jest poprawienie pozycji wyświetlania w wyszukiwarce internetowej, tak aby po wpisaniu danej frazy w wyszukiwarce – w otrzymanych wynikach strona pojawiała się jak najwyżej. Po co to robić (chyba nie trzeba tłumaczyć) chodzi o zwiększenie odwiedzalności strony internetowej – zwiększenie wejść potencjalnych klientów. Co ma być konsekwencją ilości zapytań a finalnie zamówień. Czyli skutecznie przeprowadzone pozycjonowanie jest powinno przyczyniać się do wzrostu obrotów (a może i zysków zysków) w firmie.

Regulamin domen dostępny na stronie NASK -> regulamin

SEO – optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja nie polega na umieszczaniu treści dla wyszukiwarki. Ale przeanalizowaniu kodu strony, wyłuskanie i otagowanie odpowiednich fragmentów kodu strony – tak aby były poszczególne fragmenty strony internetowej były czytelne dla wyszukiwarki. Krótko mówiąc trzeba oznaczyć treść strony tak żeby wyszukiwarka wiedziała co się w nich znajduje. Często optymalizacja wiąże się z przebudową lub poprawą strony internetowej. W bardzo dużej liczbie stron nagłówki żeby ładnie wyglądały są zapisane w plikach graficznych – w takim przypadku należy dobrać odpowiednią czcionkę i zamienić obrazek na tekst tak żeby strona wyglądała tak samo a treść była czytelna dla wyszukiwarki.

cenę pozycjonowania

jak obliczamy

1

Rozmowa z klientem
Na temat doboru haseł do wypozycjonowania (przeważnie od 1 do 10 fraz lub więcej), określenie grupy docelowej.

2

Przygotowanie wyceny
Na tym etapie analizujemy zarówno stronę klienta pod kątem potencjalnych fraz jak i firm z branży, zakres prac związanych z pozycjonowaną stroną.

3

Konsultacje z klientem
Kolejny etap to konsultacje z klientem, rozmowa dotyczy priorytetów związanych z usługami oraz produktem, konsultujemy frazy pod pozycjonownaie.

4

Pisemne zamówienie / umowa
Na temat doboru haseł do wypozycjonowania (przeważnie od 1 do 10 fraz)

5

Darmowa konsultacja SEO - pozycjonowanie
Rozmowa na temat doboru fraz, informacje dotyczące braków na stronie.
Zamów wycenę
Polityka prywatności | Regulamin
Pro-link 2005-2020