PrestaShop

Sklepy internetowe

 • Wdrażamy sklepy internetowe oparte na silniku PrestaShop spełniające najnowsze wymagania techniczne.
 • Nowoczesny design i wszystkie niezbędne funkcje do osiągnięcia sukcesu w sieci.
 • 15 lat doświadczenia.
 • Pomoc techniczna w obsłudze sklepów internetowych.
 • Przydzielony opiekun prowadzący.
 • Szczegółowe funkcjonalności PrestaShop

PrestaShop - elastyczne rozwiązanie e-commerce

prestashop logo

 • Zarządzanie drzewem kategorii w sklepie
 • Dodawanie, usuwanie, edycja produktów
 • Filtrowanie listy produktów po cechach, cenie, producencie
 • Sortowanie listy produktów (wg. ceny, alfabetycznie)
 • Wyszukiwarka produktów
 • Definiowanie sposobów płatności i dostawy
 • Możliwość podłączenia szybkich płatności - PayU, PayPal, przelewy24
 • Interaktywny baner na stronie głównej
 • Obsługa certyfikatu ssl
 • Dodawanie, usuwanie i edycja klientów
 • Powiadomienia e-mail o nowych zamówieniach

Zamów bezpłatną wycenę

  HTML5

  CSS3

  PHP

  JAVASCRIPT

  DIRECT ADMIN

  Responsywność
  Optymalizacja Google
  Import/eksport produktów
  Płatności online
  Zarządzanie klientami
  Wyszukiwarka produktów
  Kody rabatowe
  Stany magazynowe

  Jak działamy?

  Sprawdź  w jaki sposób przebiega realizacja sklepu www.

  1. Zamawiasz bezpłatną wycenę

  Wypełnij formularz podając najważniejsze informacje. Nasz opiekun klienta skontaktuje się z Tobą, omówi szczegóły realizacji i przedstawi ofertę wykonania nowego sklepu internetowego.

  2. Podpisanie umowy

  Po ustaleniu szczegółów realizacji, przedstawiamy umowę wykonania nowego e-sklepu. Po podpisaniu umowy przystępujemy do pracy.

  3. Realizacja sklepu

  Po podpisaniu umowy przystępujemy do pracy. Przedstawiamy projekt szaty graficznej nowego sklepu internetowego, wdrażamy wszelkie niezbędne funkcję, wprowadzamy produkty.

  4. Uruchomienie sklepu

  Kiedy wszytko jest gotowe i przetestowane publikujemy nowy sklep internetowy na wskazanej przez Ciebie domenie. Od teraz pozostaje tylko czekać na pierwszego klienta Twojego nowego e-biznesu!

  Dlaczego my?

  Na temat działania silnika PrestaShop wiemy wszystko. Wiedzę w tym zakresie wykorzystujemy do stworzenia każdego sklepu, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

  Poza wiedzą od strony frontend (to co widzi użytkownik ) i backend (to co widzi administrator sklepu) posługujemy się również PHP, jQuery, CSS, HTML, Bootstrap, MySQL, SEO, SEM, etc. Jeśli nie ma gotowego rozwiązania dedykowanego dla PrestaShop potrafimy takie rozwiązanie stworzyć.

  Z doświadczenia wiemy, że każda specyfika firmy jest inna i w 90% silnik PrestaShop wymaga uszczegółowienia (doprogramowania). Jako przykład podać można jeden ze sklepów jaki mieliśmy przyjemność wykonać, który zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości płytek ceramicznych, kafelków premium - część kafli sprzedawane są na sztuki, część z nich na metry kwadratowe, a inne na kartony. Klient kupując kafelki może podawać różne konfiguracje w zamówieniu na przykład metry kwadratowe albo ilość kartonów itd. Taka funkcjonalność wymaga doprogramowania czyli dodania modułów.

  Zajmujemy się tym profesjonalnie – mamy wieloletnie doświadczenie i rzeszę zadowolonych klientów, przy realizacji sklepu opartego na PrestaShop przykładamy szczególną uwagę do obsługi klientów i dostosowania naszych rozwiązań tak aby spełniały wszystkie założenia naszych kontrahentów. Coraz częściej ma miejsce sytuacja, że realizujemy projekty niedokończone przez inną firmę, u której tego profesjonalizmu zabrakło, bądź nie podołała wyzwaniu. Podejmując współpracę z nami macie Państwo pewność, że projekt zostanie doprowadzony do końca.

  Silnik PrestaShop nie jest idealny - nawet jeśli działa niezawodnie dziś, należy założyć, że przeciągu roku, dwóch, trzech zostanie wykryta luka w samym sklepie PrestaShop a w związku z tym mogą się pojawić problemy z jego funkcjonowaniem. Takie sytuacje zdarzały się, jedną z nich opisaliśmy tutaj : fałszywe rejestracje nowych użytkowników w sklepie . Przy wyborze firmy, która zrealizuje sklep internetowy, trzeba więc wziąć pod uwagę również późniejszą jego obsługę, rozbudowę i pomoc. Polecamy się zatem serdecznie.

  Dlaczego Twój biznes potrzebuje sklep internetowy?

  Sklep internetowy dla firmy handlowej.

  Jeśli jesteś firmą handlową - to bezdyskusyjnie potrzebujesz sklepu internetowego.

  Załóżmy, że działasz w obrębie konkretnej lokalizacji, dzielnicy i posiadasz zidentyfikowaną bazę klientów, jeśli nie szukasz nowych klientów - to w takiej sytuacji możesz nie myśleć o marketingu czy promocji sklepu internetowego. Jednakże, jeśli nie chcemy tracić obecnych, zaufanych i stałych odbiorców, powinniśmy umożliwić im złożenie zamówienia przez Internet. Jednakże, jeśli chcemy utrzymać obecnych, zaufanych i stałych odbiorców, powinniśmy umożliwić im złożenie zamówienia przez Internet – ponieważ możemy stracić klienta jeśli ten zmuszony będzie złożyć zamówienie u konkurencji bo Ty będziesz obsługiwał innego kontrahenta w danej chwili albo Twój telefon będzie zajęty.

  Obecnie przesyłki kurierskie są tak powszechne, że często nie opłaca się osobiście odbierać towaru. Koszt czasu pracownika oraz cena paliwa dla Twojego klienta są wyższe niż dostarczenie towaru za pomocą jednej z wielu dostępnych firm kurierskich. Załóżmy, że w średniej wielkości mieście np. Bydgoszcz, w okolicach godziny 13:00 przejechanie 6km zajmie średnio 30-40minut w jedną stronę, doliczmy do tego czas potrzebny na zaparkowanie, udanie się do sklepu i odbiór towaru. Jeśli pracownik Twojego klienta zarabia najniższą krajową, to od stycznia 2020 za każdą godzinę pracy wynagrodzenie będzie wynosić ok.17 zł brutto. Przekładając to na powyższe szacunki, wartość odebrania produktu wynosić będzie minimum 40 zł+ koszt paliwa, pomijając inne koszty, takie jak np. amortyzacja pojazdu. Reasumując - Twój Klient jest świadomy, że korzystniej będzie zamówić produkty przez Internet i taką możliwość musisz mu umożliwić, żeby go nie stracić.

  Korzyści płynące z posiadania sklepu internetowego.

  Wdrożenie sklepu e-commerce PrestaShop to same korzyści takie jak:

  - Obsłużysz klientów od których nie możesz odebrać telefonu, a istnieje ryzyko, że w tym czasie mogą dokonać zakupy u konkurencji ponieważ nie dałeś mu możliwości złożenia zamówienia w inny sposób

  - Precyzyjnie i chronologicznie zorganizujesz zamówienia od klientów w jednym miejscu.

  - Zautomatyzujesz proces wysyłek z firmami kurierskimi.

  Ułatwienie procesu składania zamówień w firmie produkcyjnej.

  Jeśli jesteś firmą produkcyjną również bezdyskusyjnie potrzebujesz sklepu internetowego. Zakładając, że Twój aktualny system zamówień opiera się na wysyłaniu maili wdrażając sklep internetowy cały proces zamówienia Twoich detali, produktów zautomatyzujesz i zorganizujesz w jednym miejscu oraz ułatwisz sobie organizowanie wysyłek. Jednocześnie dajesz klientom panel gdzie mogą śledzić swoje zamówienia i czas dostarczenia wysyłki. Nic Ci nie umknie, zamówienia będą przechowywane w jednym miejscu, obniżysz koszt obsługi klienta nie angażując czasu swojego lub pracownika na informowaniu klienta, wpisywaniu lub doprecyzowaniu zamówień. Pośrednio obniżysz koszt produkcji, a Twój biznes będzie bardziej rentowny. Możliwość złożenia zamówienia on-line jest również ważnym aspektem zapewniającym wygodę Twoim klientom.

  Masz pytania lub wątpliwości?

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

  POROZMAWIAJ!

  533 055 707

  Nasze realizacje

  Poniżej przykładowe realizacje sklepów internetowych.

  Zamów wycenę
  Polityka prywatności | Regulamin
  Pro-link 2005-2020