internetowe

Domeny

Domena internetowa to jedyna w swoim rodzaju nazwa za pomocą której można znaleźć Państwa w Internecie. Po wpisaniu przez klienta nazwy domeny w przeglądarce zostanie on przekierowany bezpośrednio do Państwa strony internetowej. Jest to łatwe i szybkie rozwiązanie. Np. domeną naszej firmy jest www.pro-link.pl : www- nazwa-rozszerzenie strony.

Regulamin domen dostępny na stronie NASK -> regulamin

W jaki sposób prawidłowo wybrać domenę?

Najważniejszą rzeczą jest dobór nazwy, ponieważ za jej pomocą możemy dostać się na stronę internetową. Najlepiej jest wybierać łatwe, kluczowe nazwy, ponieważ klient musi je zapamiętać. Najczęściej wybierana jest nazwa firmy lub jakaś oczywista fraza związana z wykonywaną działalnością. Domeny nie mogą się powtarzać tzn. gdy już Państwo wykupią daną domenę, nie będzie możliwości zakupienia jej drugi raz. Nawet jeśli Państwa strona internetowa będzie na wysoki poziomie, profesjonalnie zbudowana, nie będzie widać efektów, jeśli jej adres internetowy jest długi i skomplikowany. Dlatego prosimy klientów o przemyślenie nazwy domeny.

Cennik (rejestracji i utrzymania) domen:
– .pl, .com.pl i funkcjonalne – 89zł netto/rok
– wystawienie opcji – 200zł netto / 3lata
– odnowienie domeny po wygaśnięciu + 199zł netto do ceny domeny.
– uruchomienie ochrony dla domeny .pl Registry Lock 2000zł netto / włączenie.

Domeny internetowej

Etapy realizacji

1

rozmowa z klientem
Staramy się doradzić klientowi jakie domeny są najłatwiej zapamiętywane, a jakich nie powinien brać pod uwagę.

2

decyzja i rejestracja
Proponujemy klientom podanie paru domen, tak by nasz specjalista mógł sprawdzić ich dostępność. Wybieramy również na tym etapie rozszerzenie strony internetowej.

3

finalizowanie umowy
W tym etapie podejmują Państwo decyzję o domenie. My ją rejestrujemy i dopełniamy wszystkich potrzebnych formalności. Ustalamy całkowity koszt rejestracji.
Zamów wycenę
Polityka prywatności | Regulamin
Pro-link 2005-2020